T-shirt z dekoltem V

T-shirt to jeden z podstawowych elementów każdej garderoby. Biały podkoszulek to zdecydowany must have. Z jednej strony wykorzystywany jest w typowo sportowych stylizacjach, a z drugiej występuje w look’ach biznesowych.

Niegdyś t-shirt był jedynie bielizną i to na dodatek męską, teraz w zasadzie każdy dom mody w swojej kolekcji ma flagowy podkoszulek. T-shirt był nośnikiem przekonań politycznych i służył manifestacji światopoglądu różnych grup społecznych. Od 9 lutego do 6 maja 2018r. w londyńskim Muzeum Mody i Tekstyliów odbywa się wystawa „T-shirt: cult – culture – subversion”.

Gdzie upatrywać oryginalności w t-shirt’cie? Przeważnie w grafice lub napisach. Zdecydowanie rzadziej w kroju.

Czy można zatem pokochać jakąś markę za t-shirt? Na przykładzie marki The Odder Side widać, że zdecydowanie tak. Marka The Odder Side, założona przez Justynę Bartosiewicz i Brygidę Kubiś, pojawiła się na polskim rynku w roku 2014. Wydawałoby się, że produkt, z którym marka ta weszła na rynek nie wywoła szału wśród klientek. A jednak. Klientki pokochały The Odder Side za ich kultowy podkoszulek.

Jaki jest t-shirt od The Odder Side?

Koszulki z głębokim dekoltem V to zdecydowany strzał w 10. Występują w różnych wersjach, z krótkim, z długim rękawem. Marka The Odder Side oferuje nawet sukienki i swetry z tak głębokim dekoltem.

Co ciekawe, dekolt V może być noszony zarówno z przodu jak i z tyłu. Swoją drogę ciekawe czy od tego wzięła się nazwa marki?

Za co zatem kochamy markę The Odder Side?

W trakcie pisania tego postu doszłam do wniosku, że kochamy ją nie tyle za t-shirt co za ten dekolt V, który wpleciony został w podstawowe elementy garderoby, czyniąc je ciekawymi i, nie ma co ukrywać, seksownymi. Ten dekolt dodaje kobiecości i pikanterii do t-shirt’owej stylizacji. A noszony na plecach jest dodatkową niespodzianką.Bądź na bieżąco z zagadnieniami dotyczącymi prawa mody!
Zapisz się do newslettera już teraz!